Andrei Victor SANDU, Universitatea Tehnică “Gheorghe Asachi” din Iaşi, România


António Manuel F.R.A. Gonçalves COELHO, Universidade Nova de Lisboa, Portugalia

 

Ioan Gabriel PRADA, Institutul Naţional de Gerontologie şi Geriatrie "Ana Aslan" Otopeni, România, Universitatea de Medicină şi Farmacie "Carol Davila" Bucureşti, România


Amanda F. WU, Science and Engineering Institute, China


Fa – Shian CHANG, Cheng Shiu University, Taiwan


Mircea BEJAN, Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca, România


Octavian Constantin BOLOGA, Universitatea “Lucian Blaga” din Sibiu, România


Dan SABĂU, Spitalul Clinic de Urgenţă Sibiu, România

Mihail Aurel ŢÎŢU, Universitatea “Lucian Blaga” din Sibiu, Romania; Manager Centrul European PatLib din Sibiu, România; Expert european în domeniul Proprietăţii Intelectuale


Dan Laurenţiu MILICI, Universitatea “Ştefan cel Mare” Suceava, Romania


Ion SANDU, Universitatea “Al. I. Cuza” Iaşi, România


Ovidiu NEMEŞ, Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca, România


Ioana DENES POP, Universitatea Tehnică din Cluj-Napoca, România


Horaţiu Marius STANCA, Universitatea de Medicină şi Farmacie “Iuliu Haţieganu” Cluj-Napoca, România


Doru Florian MOGA, Spitalul Militar de Urgenţă „Alexandru Augustin”, Sibiu, România


Henriette SZILAGYI, Institutul Naţional de Cercetare – Dezvoltare în Construcţii, Urbanism şi Dezvoltare Teritorială Durabilă URBAN INCERC, Cluj-Napoca, România


Laurenţiu PATULARU, Institutul Naţional de Cercetare – Dezvoltare pentru Tehnologii Criogenice şi Izotopice, Rm. Vâlcea, România


Olga TIRON, Institutul Naţional de Cercetare & Dezvoltare pentru Ecologie Industrială ECOIND, Bucureşti, România

Tatiana RADU, Specialist Evaluator de Proprietate IndustrialăReprezentant din partea Oficiului de Stat pentru Invenţii şi Mărci, Bucureşti, România


Viorica BODRUG, Specialist Evaluator de Proprietate IntelectualăReprezentant din partea Agenţiei de Stat pentru Proprietatea Intelectuală a Republicii Moldova, Chişinău, Republica Moldova

Ghiţă BÂRSAN, Academia Forţelor Terestre “Nicolae Bălcescu” din Sibiu, România


Mircea VLADU, Academia Forţelor Terestre “Nicolae Bălcescu” din Sibiu, România


Dănuţ Eugeniu MOŞTEANU, Academia Forţelor Terestre “Nicolae Bălcescu” din Sibiu, România


Simona MICLĂUŞ, Academia Forţelor Terestre “Nicolae Bălcescu” din Sibiu, România


Paul BECHET, Academia Forţelor Terestre “Nicolae Bălcescu” din Sibiu, România


Luminiţa GIURGIU, Academia Forţelor Terestre “Nicolae Bălcescu” din Sibiu, România


Ioan VIRCA, Academia Forţelor Terestre “Nicolae Bălcescu” din Sibiu, România


Silviu Mihai PETRIŞOR, Academia Forţelor Terestre “Nicolae Bălcescu” din Sibiu, România


Ştefania BUMBUC, Academia Forţelor Terestre “Nicolae Bălcescu” din Sibiu, România


Iulian BOULEANU, Academia Forţelor Terestre “Nicolae Bălcescu” din Sibiu, România


Gabriela MIHĂILĂ – LICĂ, Academia Forţelor Terestre “Nicolae Bălcescu” din Sibiu, România


Lucia Larissa PALEA, Academia Forţelor Terestre “Nicolae Bălcescu” din Sibiu, România